איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - קהילת מאמני איק"א
קהילת מאמני איק"א

מאמרים מקצועיים

קבוצות דיון

SUPERVISION

טיפים מקצועיים

תיאור מקרי אימון

בוא/י להיות שותף/ה לקהילת המאמנים האיכותית בישראל

 

חבר איק"א אינו "זאב בודד" אלא שותף בלהקת הזאבים של הארגון, להקה אכפתית, תומכת ,מגבה ומעצימה. כבכל קהילה גם לנו בקהילת המאמנים של איק"א יש שפה משותפת, קוד לשוני מוכר ומאחד וזו היא גישת האימון ממוקד התוצאות.

 

אחת המטרות האסטרטגיות של איק"א לשנים הקרובות היא לבנות את קהילת המאמנים של הארגון. אנחנו בראשית הדרך. לאחר שנים שבהם מוקד ההתעסקות של איק"א היה בבניית וביצור המתודולוגיה האימונית ובהכשרת 2,500 מאמנים, מתפנים כיום משאבים ובעיקר תשומת לב, לביסוסה של קהילת המאמנים.

 

אנו לא מתחילים מאפס. יש לנו ניוזלטר מעולה הקואצ'יה המביא עדכונים מהנעשה בתחום האימון בארץ ובעולם. בנינו ואנו מרחיבים את ספריית איק"א המעמידה לרשות חברי האיגוד שלל של מאמרים, תקצירים, הרצאות, מצגות וכלי אימון. ערכנו שלוש וועידות שנתיות מעולות שכינסו יחדיו מאות מאמנים וזכו לשבחים רבים.

 

האיגוד שוקד על התפתחות המקצועית של חבריו ומציע לחברי האיגוד מגוון של התמחויות מקצועיות. יצרנו את פורום איק"א להעשרות מקצועיות אשר נועד תקופתית בנושאי אימון מגוונים ומעניינים . יש להזכיר גם את המהלך, הנמצא בעיצומו בימים אלה, המכוון לאפשר לחברי האיגוד לקבל הסמכה של ה- ICF.

 

אנחנו מזמינים אתכם, אלפי חברי האיגוד, לסייע בבניית קהילת המאמנים של איק"א:

  • טלו חלק בפורומים המקצועיים של איק"א והשתתפו בוועידות וימי העיון.
  • שלחו לנו מאמרים, פרי ניסיונכם ותבונתכם המקצועית לניוזלטר ולספריה.
  • חשפו אותנו למחקרים ולמידע שעשוי להיות רלוונטי לאיגוד ולחבריכם בקהילה.
  • הציעו לנו פרויקטים ומיזמים המתאימים לרוחו של האיגוד ומחויבותו החברתית.
  • חוו דעתכם על המתרחש באיגוד וציפיותיכם ממנו.
הצטרף אלינו ברשת

צור קשר

 לאיקא הדרכות התקשרו 03-7286000 או באימייל office@ika-il.com. למזכיר איקא, יוסי וסרמן yossi@coaching.org.il  לסמנכ"ל תפעול, המאמן שמעיה דוד shmayad@coaching.org.il  

עיצוב: שקד-רענן תקשורת חזותית בע"מ www.srvc.co.il

בניית אתרים | סימלי-סמארט | Simply-Smart